Ochrona prawna lekarzy

Jedną z wiodących specjalizacji Kancelarii jest prawo medyczne.
Mając na względzie specyfikę zagadnienia, celem pogłębienia tematyki oraz stale rozwijających się zagadnień prawa medycznego kontynuuję zgłębianie wiedzy poprzez udział w studiach podyplomowych z tematyki „Prawo w ochronie zdrowia” prowadzonych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Swoją ofertę adresuję przede wszystkim dla osób fizycznych wykonujących zawód lekarza medycyny w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej, jak również spółek lekarskich oraz Zakładów Opieki Medycznej.

Moim celem jest obrona interesów lekarzy w procesach karnych oraz cywilnych będących następstwem tzw. błędu w sztuce medycznej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed sądem, prokuratura oraz sądami dyscyplinarnymi.

Opublikowane przez Mecenaska

Adw. Danuta Knapik, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Katowicach na kierunku Prawo, ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką w Bielsku Białej oraz uczęszcza na studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim o tematyce „Prawo w ochronie zdrowia”. Specjalistka z zakresu prawa cywilnego, prawa w ochronie zdrowia oraz prawa autorskiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: